Сім’я - найкраще середовище для зростання дитини

14

Март 2019

Сім’я - найкраще середовище для зростання дитини

; Коментировать

На цьому наголосила заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова на семінарі «Ведення випадку як базового методу надання соціальних послуг вразливим сім’ям з дітьми».
Упродовж дня працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівців із соціальної роботи ОТГ навчали, як організувати та забезпечити підтримку сімей і дітей на рівні громади, аби не допустити кризових ситуацій в родинах, попередити соціальне сирітство.

— Яка б модель соціальної роботи в громаді не створювалась, має забезпечуватися сімейно-орієнтований підхід. При цьому пріоритетними є права та інтереси кожної дитини, — акцентувала Наталія Романова. — Від того, як налагоджена командна робота на місцях та взаємодія з усіма дотичними структурами, іноді залежить навіть життя наших найменших громадян. Тому соціальні працівники повинні бути професіоналами, вміти користуватися новітніми методиками та технологіями.

Учасники семінару мали змогу не тільки вдосконалити свої знання, а й поділитися набутим досвідом із колегами з усієї області.

Щоб детально відпрацьовувати покроковий алгоритм здійснення соціальної підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, такі навчальні тренінги організатори проводитимуть і надалі.

Варто зазначити, що на Чернігівщині функціонують три міські центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Ніжинський, Прилуцький та Чернігівський) та 16 районних. Відповідні центри створені в Ічнянській, Менській, Носівській, Семенівській та Сновській ОТГ. Триває реорганізація Куликівського районного центру.

У Вертіївській, Холминській та Іванівській громадах в центрах надання соціальних послуг працюють фахівці із соціальної роботи. У Корюківській ОТГ при такому центрі функціонує відділ із соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді.

Шість ОТГ за рахунок субвенції з бюджету громади утримують фахівців із соціальної роботи, які перебувають у штаті районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У 12 ОТГ створили відділи/сектори, до повноважень яких належить надання соцпослуг. У Линовицькій ОТГ введена окрема посада фахівця із соціальної роботи. А в Гончарівській, Височанській, Кіптівській, Остерській та Михайло-Коцюбинській громадах ці функції виконують інші спеціалісти.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/111962” Об этом сообщает ua-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

15

Фев 2016

В Запорожье почтили память погибших в Афганистане. Фото

Коментировать

Сегодня, 15 февраля, на Аллее Славы состоялось торжественное мероприятие, посвященное Дню чествования участников боевых действий на территории других государств.          


Здесь, возле памятника воинам, погибшим в Афганистане и других локальных войнах за рубежом, сотни запорожцев почтили память павших минутой молчания, а также возложили цветы к монументу.

В человеческой памяти эта трагическая война будет жить долго, потому что ее история написана кровью солдат, слезами жен и матерей. Многие не вернулись, около 129 запорожцев погибли в той войне.

− Сегодня здесь ветераны, интернационалисты, запорожцы, мамы, которые стоят с фотографиями своих навечно оставшихся молодыми сыновей. Мне бы хотелось каждого из вас призвать: давайте помолимся о тех, кто остался навечно молодым, − призывает архиепископ Запорожский и Мелитопольский владыка Лука.

Напомним, как ранее сообщал РепортерUA, в этом году 15 февраля исполняется двадцать седьмая годовщина вывода войск из Республики Афганистан. Во всех храмах и монастырях Украинской православной церкви будут совершаться панихиды по погибшим и умершим участникам боевых действий на территории других государств.

http://reporter-ua.com/2016/02/15/285428_v-zaporozhe-pochtili-pamyat-pogibshih-v-afganistane-foto

Подробнее...

18

Нояб 2015

Арестован подельник беглого Присяжнюка - экс-глава Аграрного фонда. Ему вменяют растрату в полмиллиарда

Коментировать

Апелляционный суд Киева взял под стражу бывшего директора Аграрного фонда по подозрению в растрате 521 млн. гривен. Об этом стало известно из определения апелляционной инстанции от 29 октября 2015 года, размещенного в Едином реестре судебных решений. С ходатайством об аресте бывшего топ-чиновника в суд обратилась Генеральная прокуратура. Как следует из судебного документа, Главное следственное управление ГПУ ведет досудебное расследование по признакам правонарушений, предусмотренных ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 УК Украины (растрата в особо крупных размерах и служебный подлог).

Подробнее...